İade Koşulları

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

Ürün İade: Yanlışlıkla alınan her ürün için genel iade süresi 7 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. (Ürünün tekrar satılabilir olma durumunu bozmadan neden belirterek iade edilmesi mümkündür) İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Ürün iadesi için, durum öncelikli olarak firma yetkililerine  bildirilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilmesi bilgisi yilbasiagaci.net yetkilileri tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra iade formu ile birlikte adresinize teslimatı yapan Kargo şirketi ile ürünü, ürün faturasını firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. Tarafımıza ulaşan ürün yukarıdaki koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, ödemesi kredi kartınıza/hesabınıza yapılır. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Ürün kusurlu olması durumunda iade koşulları, garanti koşulları bölümünde belirtilmiştir.

Garanti Koşulları:

Ürün kusurlu,eksik, kırık, kullanılamaz durumda olması durumuna karşı, ürünleri kargo görevlisinin yanında kontrol ederek tutanak tutmanız gerekmektedir. Yapılan tutanak doğrultusunda, ürünü teslim almadan, tutanak ile birlikte tekrar kargo görevlisine teslim edebilirsiniz.

Kusurlu ürünle alakalı olarak dilerseniz para iadesi, yada tekrar yeni ürün isteyebilirsiniz.